Rejestrator temperatury NFC w skrzynce IP67. Zrozumiała i mechaniczna aplikacja idzie na mocny odczyt temperatury.

Szara a mechaniczna aplikacja pozwala na intensywny odczyt temperatury, spadek w opinie aplikacji a opcję wysłanie pliku excel oraz pdf. Wysoko wodoodporna folia w jaką zapakowany jest rejestrator umożliwia na wszechstronne zastosowanie. Bardzo cienkie kształty oraz długa żywotność baterii umożliwiają w surowy a bezpośredni sposób dbać wszą przesyłkę w moc dziedzinach, np. medycyna, szczepionki, żywność, laboratoria, transport produktów. Kolejnym plusem rejestratora ETAG-1 jest duża żywotność baterii.
Rejestrator temperatury i wilgotności RCW800wifi, dane tłumaczone są na wbudowanym wyświetlaczu dania a odsyłane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci WiFi do serwera. Konfigurację rejestratora robi się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator potrafi przeżyć zamontowany w którymkolwiek siedzeniu w zasięgu sieci WiFi. Zebrane dane można myśleć za usługą przeglądarki internetowej. Jeśli rejestrator czasowo straci wymieszanie z internetem, pomiary temperatury są zapisywane w opinii wewnętrznej rejestratora, po otrzymaniu powiązania z siatką sprowadzane do serwera. W myśli rejestratora chronione są wartości maksymalne i podstawowe temperatury. Użytkownik w każdej sekundzie może odbyć podglądu obecnych liczb, bądź możliwość konfiguracji progów temperatury, których przejście ruchomi alarm, zawiadomienie o alarmie zostanie wysłane na wyraźne adresy e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie klient na teraz ma dostęp do rejestratora, na dziś zdobywam wiadomość o alarmach.
Rejestrator temperatury oraz wilgoci RC-4HC z oficjalny dołączany czujnik temperatury NTC o długości 80cm. Aplikacja mobilna sterująca pracą systemu wentylacji szerokie zastosowanie wszędzie tam gdzie pożądana jest ewidencja i archiwizacja gorączki oraz wilgotności. Zwłaszcza w przemyśle spożywczym, Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką dany do zestawie w kabinie kierowcy , chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym, podawany istnieje ponad w transporcie chłodniczym. Podgląd dużej i dolnej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych progów alarmowych.
Do wykorzystań w kompleksie HACCP rejestrator potrafi pozostać zaopatrzony w zeznanie wzorcowania przyrządu.
Rejestrator znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie obowiązkowa jest rejestracja i archiwizacja temperatury. Zwłaszcza w przemyśle spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Danie można zastosować w transporcie chłodniczym.
Rejestrator RC-5 pozwala przy współprac klawiszy dokonać podglądu ogromnej i niewielkiej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych limitów alarmowych. Do obsługi rejestratora do pliku dołączona jest tablica z aplikacja.

Rejestrator temperatury RCW-600A, dane pokazywane są na wbudowanym wyświetlaczu urządzenia oraz przekazywane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci GSM do serwera. Konfigurację rejestratora dokonuje się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator że przetrwać posadzony w niezależnym zajęciu w terenie sieci GSM. Zebrane informacje można myśleć za pomocą przeglądarki internetowej. Jeśli rejestrator czasowo straci zmieszanie z internetem, pomiary temperatury są przekazywane w opinii wewnętrznej rejestratora, po uzyskaniu związania z siatką przekazywane do serwera. W pamięci rejestratora chronione są wartości ogromne i odpowiednie temperatury. Odbiorca w każdej chwili potrafi wytworzyć podglądu tych liczb, bądź szansa konfiguracji zakresów Rejestrator temperatur no enegry w obudowie IP67. Równa oraz mechaniczna aplikacja zezwala na silny odczyt temperatury. , których przekroczenie ruchomi alarm, poinformowanie o alarmie zostanie nadawane na dokładne adresy e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie nabywca na obecnie ma kontakt do rejestratora, na bieżąco otrzymuję wiadomość o alarmach.
- duża emocję czujników temperatury,
- ofertę kreacji na zasilaniu bateryjnym nawet do 6 godzin,
- prosta konfiguracja progów alarmowych,
- sygnalizacja dźwiękowa oraz świetlna stanów alarmowych,
- pamięć 20 000 punktów pomiarowych,
- możliwość exportu wyników pomiarów do poziomów plików, zestawienia graficznie,
- stały monitoring online z wstępem do sieci GSM, z wybranym interwałem odświeżania


Do spełnień w kompleksie HACCP rejestrator że zostawić wyposażony w świadectwo wzorcowania przyrządu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *